Okunma

1756

Şans birkere gelir

Avrupa Yakası’ndaki “Selin” ve Bez Bebek “Nana” ile hafızalara kazınan Evrim Akın, şu sıralar ATV’de yayınlanan Alemin Kralı adlı dizide “Jülide” karakteriyle karşımıza çıkıyor. Sempatik oyuncu komedideki başarısını bu dizide de gösteriyor ve bizleri güldürmeye devam ediyor. Peki, gerçek hayatta nasıl dersiniz?

Çok keyifli ve çabuk geçiyor. Bir Oya Başar var ki anlatılmaz yaşanır. Gerçekten çok eğleniyoruz. Böyle bir şans insana hayatında bir kez gelir. Bütün ekip çok iyi anlaşıyoruz. Biz kulisleri de birleştirdik anlayacağınız bir dakika ayrı kalamıyoruz.

Jülide karakterini sizden dinlesek, nasıl bir karakteri canlandırıyorsunuz?

Jülide, şahsına münhasır bir tip. Evlenmek isteyen fakat yanlış seçimler yapan, aslında nasıl bir eş adayı aradığını da bilemeyen biri. Ayakları, henüz yeterince yere basmıyor. Deli dolu, bencil, hedefleri için sınır tanımaz.

Yeğenlerinizi canlandıran küçük oyuncularla aranız nasıl? Özellikle Bez Bebek dizisi ile çocuklar sizi çok sevmişti, onlarla iletişiminiz kuvvetli gözüküyor.

Evet, Bez Bebek benim için çocuklarla iletişim konusunda çok iyi bir okul oldu. Setteki küçük yaştaki oyuncularımız bütün sıkıntı ve dertlerini benimle paylaşıyorlar. Onları çok seviyorum ve hiçbir çocuğun incinmesini istemiyorum.

Diziye nasıl tepkiler geliyor?

Sokaktan ve sosyal medyadan çok olumlu ve keyifli tepkiler geliyor. Zaten harika bir kadromuz ve senaristimiz var  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
HADİSLERDEN SEÇMELER

Şimdi gidiyorsun

Batman Yöresi Kıyafetler

Sakarya Türküsü

dede korkut hikayeleri

http://www.chatadana.com

http://www.chatadana.com

Ferolle Aşk Parfümü

bedava sohbet odaları Chatadana.com

Bedava sohbet odaları Adanasohbet Chatadana.com

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. chatadana.com