Okunma

4302

Bizi Seviyorum…

Bazen bizi seyrediyorum uzun uzun, sen hiç fark etmiyorsun. Televizyonda film izlerken, bir restoranda yemek yerken, sarılıp otururken izliyorum.

Bizi Seviyorum…

Bizi Seviyorum…

Önceki ilişkilerimi düşünüyorum. Çoğuyla, bir yolun veya saksının kenarında biten yabani otlar gibiydik. Varlığımızın bir faydası yoktu ama dip dibe inatla büyür giderdik. Koparırdı işi bilen biri, ikimiz de ayrı yerlerde yeşermeye giderdik.

Seninle gözlerim görüyor, sanki daha önce hiçbir yeri görmemiş gibi. Ağaçların ne kadar farklı yeşilleri olduğunu, denizin mavilerinin iç içe geçtiğini ve bir çocuğun ne güzel güldüğünü görüyor gözlerim.

Seninle hissediyorum sanki ilk defa; güneşin kemiklerime kadar ulaşan sıcaklığını, elin elime değdiğinde vücuduma yayılan o rahatlığı, hiç umulmadık zamanda bir yerde çalmaya başlayan bir şarkının içime işleyen nağmelerini hissediyorum.

Sana gelene kadar neden bu kadar zor ve çetin yollardan geçtiğime takılıyor aklım. O inleten, ağlatan, kanatan ama inatla tırnaklarımı geçirip adını aşk koyduğum ilişkilerin ama özünde yalnızlıkların tuhaf zamanlarını geçirmeye mecbur muydum diye düşünüyorum. Seninle başlasaydım aşka, olmaz mıydı? Herhalde olmazdı! Sen de, ben de harcardık belki birbirimizi.

Zaman zaman içinde, tam ortasında dururken ilişkimizin, kendimden çıkıp uzaktan ikimizi izliyorum. Hayatımın en anlamlı sevdasına bakıyorum. Sen görmüyorsun, bilmiyorsun ama hep içimden gökyüzüne kocaman bir teşekkür ve şükür yolluyorum.

Sahip olduklarıma bakıyorum, daha önce yürüdüğüm yolda yaşadıklarımı düşünüyorum. Sen o sırada televizyonda maç yorumlarını dinliyor oluyorsun. Gelip yanına oturuyorum. Durup dururken yanağına kocaman bir öpücük kondurup gülümsüyorum ya; işte o zamanlarda bizi düşünüyorum.

Böyle, şimdiki haliyle, eksikleri ve kusurlarıyla, ama yarım ve hatalı, ama kendi içinde yaşanarak büyüyen, her neysek ve ne oluyorsak; bizi seviyorum….  Yorumlar

 
Rastgele Konular
Son Eklenenler
Seni Seviyorum Ömürlük Sevdam

Açamadık ki Be Doktor :)

Beden Dili nedir

Helal Lokma = Hayırlı Amel

YAĞLI ve AKNELİ CİLTLER İÇİN

http://www.chatadana.com

http://www.chatadana.com

Ferolle Aşk Parfümü

bedava sohbet odaları Chatadana.com

Bedava sohbet odaları Adanasohbet Chatadana.com

 

 
WebMaster : Ahmet Kadir Yalçın

Hosting : Şeker Shell Internet Hizmetleri

Copyright 2010 Her Hakkı Saklıdır. chatadana.com